| 3NGL3ZUL a întrebat:

Deci am si eu o intrebare legata de metin2 united pe mine m-a ajutat un viitor GM si am ajuns intre timp lv 87 cu otel +9 cu bonusuri partisan+9 cu bonusuri etc pana acum m-a crescut Gm in v2 si in v3 si in padurea rosie.De padurea rosie voiam sa va zic in special fiindca am intrebat pe toata lumea pe care o stiu "unde cresc foarte bine la lv 87 razboinic si toti au zis padurea rosie.
pe scurt:Mai este un loc unde sa cresc foarte la lv 87 razboinic in afara de padurea rosie
(va rog cititi tot)

306 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde cresc si eu la lvl 57?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar in v4 daca rezisti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt GM

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc nu merge unitedu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma poti creste in liho pica bani dati trebuie arme bune

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai utima camera v3 eu am lv 105 si daca stau acolo fac lv intr-o zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutari!
eu joc pe metin2unite si sa stii ca cel si cel mai bine cresti in new map
nu este greu sa mergi acolo este chiar simplu
dai pe tim si dai LIHO
eu am lvl 108 si cresc foarte bine acolo
pentru a intra in new map e o conditie doar
trebuie sa ai lvl 75 dar din cate vad la mesajul tau ai accest lvl

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la Tim si dai pe Linho

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont de 106 si va sparg pe toti tongue. Baron +4, king +8, scut epic +5, in rest tot epic +1, magii la P ...Deci va spargwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va cresc eu in new map id:stefanalex72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te in map new la tim in oras si cumparati o batalle ca partisan e naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ca prostii is astea ca cresti bine pe muntele sohan. laughing) cel mai bine cresti in padurea rosie.

| MonkeyBoy a răspuns:

Pai eu am 82 eu cresc in Atlantis, V3 pana si in padurea rosie eu cresc bine. Sper ca te-am ajutat.

| clautzuuboy20 a răspuns:

In v3 cresti cel mai bine crede-ma am lv 88 si acolo cresc chiar si la aia de lv mic si sunt pe corp...fac fata si in v4 fara scut pe metin2empire ^_^

| Sor0N a răspuns:

Grota Exilului

| dany_2098 a răspuns:

Si eu joc ma poti ajuta sa mai cresc su cu arme armuri si itemuti id meu este feraritunatf4

| andreyyyyyy123 a răspuns:

Omule eu cred ca cresti super mega bine in red forest am lvl 92 si acu fac in ''LIHO'' lvl 101 du-te frate in liho si cresti linistit acolo dace vr detalii ia id meu andrei_sukaru11

| catalin8910 a răspuns:

Muntele sohan sau v3

| AlExXx_2852 a răspuns:

We deci joci united,Ok, uite du-te liho, pe la tim din map 1 si cresti, am sura 84, war 93, si am avut sura 106 dar mi-a spart contulcrying

| RandyOrton90 a răspuns:

Pai ar fi unu... A da Grota Exilului pe la mijloc ca si eu am cont de 80 si cresc acolo f repede

| gabrielay a răspuns:

Cel mai bine e sa cresti in watery cavern2

| andiboss a răspuns:

La turnul demonilor o iei sore telepoter si bifezi loc sfant acolo sunt monstri de categoria 3 si sunt de lvl 96.

| Andreixxx12 a răspuns:

La lvl tau, du-te in atlantic garantat cresti binewinking

| Moke a răspuns:

Da in new map acolo cresti usor mergi acolo de la tim

| Moke a răspuns:

Da poti creste in new map doar cu licori roz ajungi acolo numai prin tim

| warcraft a răspuns:

In v3

| Speeder3 a răspuns:

"Dracula" eu zic sa cresti in special in v3 sau in tara de foc!winking am lev 103 si.

| AlexandruSmecheru2001 a răspuns:

Cel mai bine cresti in v3 si in v4!
Succes!(funda?)

| AdrianAndAndrei a răspuns:

Bah te da 30 din prima, te duci faci magiile te duci la orci faci 50 te duci in turn faci 79 apoi te duci in padurea rosie faci 85 apoi te duci in v3 si faci 100 apoi te duci in mapa liho faci 115 apoi iti da alta mapa speciala si te duci si bati in aia si faci 127 apoi te face ful pvp adica iti da ambele randuri de magii la caracter happy fundita pls

| Diabolik87V a răspuns:

BA I-D-I-O-T-I-L-O-R maxim e lvl 127 lasativa in *** de metin2united daca nu stiti juca pe privat intai cu manuta voastra dowloandati metin2ro si cresteti invatati acol si dupa facetiva gm sa nu-mi spuneti ca nu stiti nici asta in fine cum ziceam facetiva gm in ro ca mine si dupa apucativa de privat nu stati sa intrebati la raspunsuri nu puneti de exemplu unde e padurea aia unde e aia daca nu stiti factiva sait propriu intrebati acolo sau invatati si dupa apucativa de metin2 privat baa va mai dau u sfat nu intrebati voi pe altii invatati sa va intrebe altii pe voi sa deveniti cineva in metin2united