| StelaTPUro a întrebat:

Cine vrei să fie Utilizatorul Anului 2010 pe TPU.ro?
Te invităm să nominalizezi cel mai bun utilizator TPU din 2010 şi să îţi motivezi alegerea.
Citeşte mai multe detalii http://www.tpu.ro/blog/?p=1571

960 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Eu nominalizez pe Bacemi. happy

| Geo14 a răspuns:

NOname

Hai NOname vei reusiii!
o nominalizez pe ea pentru ca e activa si atat de binedispusa mereu love struck

| Tudor1212 a răspuns:

Mi-au placut raspunsurile lui NoName! si a fost destul de activ! Votez cu NoName!

| AlecSa_5470 a răspuns:

NOName

| cOnTexT a răspuns:

Sincer nu am observat pe nimeni in mod special...si sunt destul de activ happy, am vazut fiecare intrebare chiar daca nu am raspuns la toate, am citit fiecare raspuns happy! Eu consider ca toti cei care au ajutat merita sa fie Utilizatorii Anului 2010, pentru ca acela care va lua acest titlu pana la urma este nimic fara noi, restul!

Dar, am observat ca NoName are rabdarea care nu o am eu sa raspunde pana si la cele mai banale intrebari, puse de copii de 11 ani sau chiar de 30... deci Votez NoName!

| Kolp a răspuns:

Eu il nominalizez pe @NOName, deoarece:
1) La fiecare raspuns pe care i l-am citit nu a fost superficiala si consider eu ca in fiecare raspuns a pus suflet.
2) Intotdeauna formuleaza raspunsuri folositoare si inteligente
3) Faptul ca este Expert TPU arata ca este activa, inteligenta si inteleapta.
4) Nu da raspunsuri : copy-paste Google.
5) Ma inteleg bine cu el/ea

| ??? a răspuns:

NOname pentru ca mereu e activ/a si da raspunsuri folositoare.

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Consider ca SoL merita cel mai mult sa fie Userul Anului 2010 deoarece are 5259 de raspunsuri, dintre care 438 castigatoare, si 337 de intrebari, iar ea intra foarte des pe TPU, din cate am observat.
Cine este de acord cu mine happy?

| just for me a răspuns:

Pai vad ca lumea se imparte intre Bacemi si NoName.
eu as zice Bacemi, dar ma nominalizez si pe mine pentru ca nu ma implic in certuri si zic eu, dau raspunsuri bune. oricum, Bacemi mi se pare un om foarte cumsecade, da raspunsuri folositoare si este si activ. nu se implica in certuri, nu injura etc...

| lol1232 a răspuns:

Cred ca NOName

| 1Q a răspuns:

NoName: pentru ca stie sa dea raspunsuri utile chiar daca nu stie toate intrebarile cauta pe google si da raspunsuri lungi asa imi place la NoName, cred ca ia ar merita s afie usseru anului 2010

| Slavian a răspuns:

Eu il votez pe bacemi pentru ca mi se pare un utilizator foarte activ si cu raspunsuri care au ajutat multe persoane.
Bafta tuturor!

| DanDannn a răspuns:

NOname pentru ca toate raspunsurile sunt folositoare

| LigiMe99 a răspuns:

Eu l-as nominaliza pe IceShadow. De ce? Fiindca da raspunsuri corecte, raspunde mult si... si da raspunsurile scurt si la obiect, nu se lalaie 1000 de ani. Deci eu zic ca el ar fi cea mai buna alegere. big grinbatting eyelashes

| N3rvos a răspuns:

Vot Noname! Categoricbig grin

| Ballet a răspuns:

Eu o votez pe NOname pentru ca este o utilizatoare care pune suflet in raspunsurile sale. Si imi este si model, sper sa reusesc sa devin asa de profunda ca ea in raspunsuri.
Si sarbatori fericite, si copiii sa-si pregateasca ghetutele caci maine seara vor fi umplute! happy.
Seara frumoasa.

| Fan7a a răspuns:

O votez pe NOname pentru ca da raspunsuri concrete si precise si nu isi bate joc de TPU si fiind expert TPU dovedeste ca e activa. 80% din raspunsurile ei au fost de foarte mare ajutor. La fel si pentru Legiuitoarea

| TI a răspuns:

Eu votez cu NoName.
Este foarte activ(a), ne da sfaturi utile si nu se implica in certuri / in problemehappy.
Cred ca toti ar trebui sa fim ca ea/el.
Este inteligent[a] si rapid[a].

FELICITARI NoName!

P. S.:O votez pe NoName pentru Userul anului 2 010!

| Eunyce a răspuns:

Bună tuturor.

Citind și recitind toate propunerile, nominalizările, considerații și aprecieri mi-am adus aminte de romanul citit în copilărie, Cireșarii(Constantin Chirița), momentul în care trebuia să fie ales elevul anului.Toți protagoniștii se așteptau să fie premiat elevul cu cel mai frumos comportament și note astronomice ca Victor sau Lucia. Dar nu a fost așa, deoarece cel ales a fost un școlar singuratic, nepopular și cu rezultate satisfăcătoare. Fusese ales, deoarece salvase un alt scolar.:)

De asemenea sunt curioasă să văd cine va câstiga titlul de "User-ul anului 2010".

Până atunci îmi permit (cu toate că nu fac parte din cei de frunte), sa îl nominalizez pe Matrafoxat http://www.tpu.ro/utilizator/cbxv

Pornesc de la premisa ca el îndeplinește toate condițiile TPU și înca mai mult de atât!:)

Am observat că el nu este amintit decât de vreo 3 ori. Așa cum spunea cineva să nu îi uităm și pe ceilalți!:)Care la fel, merită.

Să câștige cel/cea mai bun/bună.

De altfel, respect celor care conduc site-ul, pentru munca ce o depun și răbdarea ce o acordă fiecăruia.:)

http://www.youtube.com/watch?v=8sOoTeprHiU

Cu mult drag:-*

| lili24 a răspuns:

Da punetii pe toti cei care isi doresc sa fie, mare lucru, sau le dati un premiu de se inghesuie lumea asa?

| AlinaOneDirection a răspuns:

Eu ma consider pe mine. Am ajutat cu ce am putu utilizatorii si chiar daca undeori nu am primit fundita pentru ajuturol acordat ma bucur ca i-am putut ajuta. multumesc

| qMisaki a răspuns:

Eu as vota-o pe amalia

| qMisaki a răspuns:

Eu cred ca ar trebui nominalizata utilizatoarea inna! arer 104 raspunsuri, 14 raspunsuri castigatoare si 26 intrebari! E minunata!

| qMisaki a răspuns:

Noname

| Onutzyk a răspuns:

Tot Brigaela...thinking

| andreeaemmma a răspuns:

NoName

| cevazacelamineintorace a răspuns:

NOName

| cevazacelamineintorace a răspuns:

O nominalizez pe NOname deoarece da mereu raspunsuri folositoare care ajuta pe toata lumea nu numai pe cel care a pus intrebarea

| Tokha a răspuns:

NOName este cea mai activa pe care am vazut-o pe acest site si ea merita mai mult decat un simplu ExpertTPU. Ea a avut mai multe fundite decat un ExpertTPU si atunci nu a fost un ExpertTPU si nu este corect.Eu cred ca ea e un model mai bund ecat Brigaela, care arata urat si este supraponderala, dar NOName arata frumos si este perfecta pentru postul de user al anului sau chiar de ADMIN

| Seniorithabebi a răspuns:

Eu o votez pe : Craciunfericit sau pe StelaTPUhee hee