| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

166 răspunsuri:
| nesuferit explică (pentru Ciprian_8297):

O voi sacrifica pe mata, si sper ca dumnezeu sa ma ierte

| Ciprian_8297 a răspuns:

Da pe mata ce are bai cacatule.in piz.a mati de nebun cac.mas pe tine fraiere

| nesuferit explică (pentru Ciprian_8297):

Da bagamaiash pulan mata de aurolac spart in cur sati iau natia de sloboz vorbitor ca te mare tupeu ai in spatele pcului ca daca-ti *** o flegma zbori la mata plangand luatias natia in **** de terminat

| Ciprian_8297 a răspuns (pentru Ciprian_8297):

Pe deasupra esti incompetent...D-zeu nu se scrie cu "d" miic... Iisus nu se scrie cum ai scris tu cu un singur "i" tampitule!

| Ciprian_8297 a răspuns (pentru nesuferit):

Vai de pl ta weee.eu macar am o scoala bai bulangiule...u cred ca ai o scoala facuta cu spiculanti ca mata si tactu si tot neamu...mai invata sa vb si dupa mai vorbim. pola cu ochii!

| nesuferit explică (pentru Ciprian_8297):

Tu ba sclavule o dai in inteligenta cu mine?, Nu mai esti baiatu dur. scriu cu "d" ca sa-mi arat dipretu fata de dumnezeu, la fel si pentru isus Bafta

| LAYILA a răspuns:

Cand fumezi un joint data viitoate sa ma chemi si pe mine vreau sa merg si eu in paradis :-d

| nesuferit explică (pentru LAYILA):

Cred ca mai am juma de gram. numa bun de un joint. ce zici vi sati arat plaja din bahamas pe bloc?

| LAYILA a răspuns:

Nu pot sa vad ce ai rasp la rasp meu trimite mesaj :-)

| LAYILA a răspuns (pentru nesuferit):

Stai sa ma pregatesc... si ori cum mie imi place mai mult in caraibe ce zici mergem?

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Toti dam inteligenta de tine ma ca.cat bagat in piz.ce esti

| Lacri_9894 a răspuns:

Nebunie laughing)

| 7alexandru7 a răspuns (pentru d33utza003):

Se zice: sa dai tu-n rai?

| costin95 a răspuns:

Cred ca in timp ce ai scris asta trageai din joint nu?smug hai zi ca nu mai zic la nimenilaughing

| nesuferit explică (pentru costin95):

Nu, da eram putin spart laughing

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Nu esti mereu spart?

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Ce mortii matii de sclav faci spam pe intrebarea bagamias pulan mata de minor pocnit

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Pa tu asta.cacanar pocnit de viemi ce esti te bagi asa ca pu.la in mine si scalv e tactu si cu mata care sta la coada sa faca se.x cu toti boschetarii

| Cezar a răspuns:

Erai spart când ai scris asta? laughing

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Si nu te compari tu cu mama care stie mai multe decat tine, un tampit care nici nu stie sa scrie numele Lui IIsus

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Tu nu te compari cu mama ma penis mic ce ai de te uiti in pantaloni si dabia o gasesti

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Da bagamias pulan mata de gaozar sati *** familia aia de ratoni opariti la cur, datias la **** pana scoti fum pe nas in gatu matii de avortat

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Ba jegule, daca iti *** o stanga in barba ai sa te crezi fecioara maria cantand la harpa futiti rasa aia jegoasa de sloboz, luamiai **** in cur de penal ca mare chuck norris te crezi dupa pc

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Baaaaa isusu tampitilor si satanitstilor sa ma sugi in cur de al dra.cului ce esti de carpa de **** al naibii ****ai ariciu de fiu de tastatura te crezi mare si tare in boxeri aia de rahat

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Eu din partea lumii intregi iti dau M.UIE! _(_

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Ba **** rupt in cur de **** si satul in gura **** sati bag pulan mata de jegoasa care tea scos pe cur, te bat de fata cu mata ba minor inapt,

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Mereu folosesti aceleasi cuvinte jegosu dracu

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Bagamias pe.la in inima ta aia din caramida

| Damasc a răspuns (pentru LAYILA):

Ai tai stiu cat de 'bagaboanta' esti? smug

| LAYILA a răspuns (pentru Damasc):

La cine te referi? bagaboanta?