| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

166 răspunsuri:
| gaby37 a răspuns (pentru Ecea):

Imi fumezi ****?

| MoonLight a răspuns (pentru EmaS):

Ema draga, dar tu nu ai servici? Esti cam mereu prezenta pe site. Sau ahm...va umple Dumnezeu frigideru si portofelu?

| cristi202 a răspuns:

Te-as crede ca ai spune ca esti Isus. Nu as crede ca tu chiar esti. Dar stai linistit, nu e ceva nou asta in lume, au mai zis-o si altii. Unii au auzit-o, dar tot in anonimat au ramas, pentru ca Isus nu e oricine, si nu te poti compara cu El. Daca ar veni ca om pe pamint din nou, L-ai recunoaste imediat, si nu ar trebui sa zica El ca e Isus. Personalitatea Sa, caracterul Lui, ar arata cine e.

| WhiteWolf7 a răspuns (pentru nesuferit):

Si bineinteles la chitara il avem pe jimmy hendrix, si la tobe pe John Bonham, nu-mi zice ca nu-i adevarat ca nu iti dau dreptul sa contrazici Sfantul Duh...

| PredatoR a răspuns (pentru EmaS):

Get a life!

| MiniieKidda a răspuns:

In primul randd =]] Hehe Isus nu se scrie asa cum ai scris tu se scrie Iisus =]] Si nu esti normal =]]
CUm sa vezy viitorul daca te droghezii? _?
Omg eu nu te-as crede! 0. straight face

| Geaninuta a răspuns:

Contacteaza cat mai urgent un psihiatru bun si aproape de casa.

| AdryanaN5 a răspuns:

laughing asta inseamna ca esti nebun nu ca ai puteri.
scuze de expresie.

| nesuferit explică (pentru MiniieKidda):

Da tu crezi ca imi pasa cum se scrie.Probabil ai 10 ani de nu ai realizat ca intrebarea asta a fost pusa la misto.

| ShyKido a răspuns:

Ma credeti ca va citesc commenturile si lesin de ras? laughing

| nesuferit explică (pentru ShyKido):

Ma simt flatat sa aud asta

| ShyKido a răspuns (pentru nesuferit):

Ma bucur. xD.

| bestialu96 a răspuns:

Un simplu raspuns: daca dragoste nu eeee...macar ...mu3333

| LVLevel a răspuns:

Se scrie in primul rand Iisus nu Isus. si nesuferitule eu zic sa nu te mai uiti asa de mult la televizor

| TJohannaB a răspuns:

Poate nu stiu. Nu se stie. Dar eu cred ca Iisus e in ceruri. Dar imi dai funda? Plzz!

| nesuferit explică (pentru TJohannaB):

Nu pentru ca nu esti sincera laughing

| MiniieKidda a răspuns:

Draga =]
Am 13 ani oh go on
Si ai pus-o nai pus-o
putin imi pasa
stiu doar ca esti doar in -1 =]
Hai JET! CA nu vreau sa-ti fac un meniu de injuraturiwinking

| MiniieKidda a răspuns:

Si daca te drogheaiz inseamna ca alti au 10 ani BAA!?
Si esti nebun nu degeaba tiai pus o intreabre stiit care sunt celel 10 porunci sataniste =]]
Copile te uiti prea mult la tv =]]
SI +ca intebarea ta pare putin reala
Si eu te-as sfatui sa vb mai mult cu spary-ul ma =] ca daca chiar vorbesti sa ne zici si noua ce ti-a zis
haii ceaww happy

| MiniieKidda a răspuns:

Droghezi* =]

| DomGoe a răspuns:

Esti nebun nesuferit...te fumeaza jointu pa tine, poate ca nu esti Iisus(sa stii ca Iisus cu un singur i inseamna magar)Doamne iarta-ma!(nu tu)

| nesuferit explică (pentru MiniieKidda):

Da te agiti nu gluma

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

AAAAAiiiiii sa te chisi in freza!

| Safire17 a răspuns:

Intrebarea ta este pentru mine exact cum ai nicknameul, cati ani ai, 6-7?

| Bogdan009 a răspuns:

Da deas crede daca acum ar veni Obama si m-iar oferi 900000000000000$ de te-as crede happy

| Bogdan009 a răspuns:

Hmmm daca tu esti isus de ce tieai inscris pe TPU?
Si vad la profilul tau ca ai cateva intrebari care nu au deaface cu "ISUS"
ASA si de ce ai venit in Romania cand puteai sa vii in tara ta natala Izdraiel
SI de *** tiai pus la avatar o poza cu un care sta un boxeri in apa?
aaaa hai VB

| Bogdan009 a răspuns (pentru nesuferit):

Da daca tot esti Isus laughing [ hai ca a inceput sa imi placa cluma rolling on the floor] de ce vrei sa vb asa de laughing urat rolling on the floor)))))))))))

| LoveForShania a răspuns:

Buna.
Bineinteles.
Dar am o intrebare.
Maria si cu Iosif s-au f... ca sa te aiba?
happy
Apropo, mai bine tragi direct pe nas, vezi si trecutul.
Succes.

| Lady21 a răspuns:

Eu nu cred ca tu Dumnezeu si cred ca poti vedea viitorul si ca poti vb cu lucrurile pentru ca si eu ii pot face pe oameni sa faca ce vreau eu

Răspuns utilizator avertizat
| Ciprian_8297 a răspuns:

Weeee taci in *** de prost! pe tine te.a batut cineva in cap cu ciocanuu...nu mai gandi asa ca ai sa fii mai rau iti spun sigur...du-te la Biserica si Spovedestete, Impartasestete si Roagate la D-zeu sa aiba Mila de tine cand trebuie.ai grija de tine