| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

166 răspunsuri:
| nesuferit explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

O femeie vampir calare pe un berbec cu sabie laser in mana?

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Au venit altii mai indraciti ca voi doi au adus si Episcopul locului si sa ii fi vazut ce pupau la Sf Icoane si beau Sf Agheazma cu cana.Garantat si pe nemernicul ala de nargal il cumintesc astia de la tara.Tu nu te mai ratoi atit pe aici ca dupa faza de fezandare (liota de bice pe cur) o sa reciti Tatal nostru fara sa mai fi stimulat.Mai greu o sa fie sa te insemni cu semnul Sf Cruci ca se atirna dracii de mina ta si nu o poti duce la frunte, dar au taranii leac si pentru tine ca de aici intervine Parintele cu cartea Sfinta

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Da ma dar musai la berbec si la vampir trebuie sa le dai 2 oale de fasole fiarta dar fara sa arunci 2 ape Apoi sa ii vezi pe drum cum piriie ca motoreta Carpati de pe vremuri si berbecul si vampirul, dar vampirul ajunge de ocara ca vad ca nu este de fala pe aici

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Pe bune fata? tu esti de aia care pupa icoanele si crucile?

daca asa din intamplare mi-as tatua crucea pe fund ai veni s-o pupi?
sau poate icoanele erau pictate pe corpul tau de inger sidefat si de aia pupau aia icoanele?thinking nu stiu sunt si eu mica si intreb doar(nu m-am gandit la nimic pervers.cred) ca am vazut cuvantul stimulat acolo si nah ce vrei se mai aprind si beculetelehappy.ce pana mea e aghiazma?

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

@d33utza003 "ce pana mea e aghiazma?
Vino la bunicul in sat cu indracitul (sotul) dupa tine si o sa vezi. Plecati si cununati de acolo si o sa pupati la miini ca tot satul va naseste (obiceiul locului sa pupi mina nasului).

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Deci aghiazma estee... vinu sau painea? bine oricum nu conteaza ca imi plac aman2 si nu trebuie sa merg la biserica sa le mananc.caci acolo au aroma de lumanari arsesad

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

@d33utza003 "nu stiu sunt si eu mica si intreb doar(nu m-am gandit la nimic pervers.cred"
danutza27 ia uite si lupul in blana de miel acum de frica ritualului incepi sa cauti scuze eu zic sa te potolesti sa te faci copil de treaba si sa zici seara Tatal nostru obligat te insemni de 3 ori cu Sf cruce la inceput si usor usor mintea vine la cap ca nu te lasa Cel de sus la necaz ca uite ce zice Mintuitorul "eu sunt cel ce iese si aduce oaia ratacita" "Eu sunt cel ce se apleaca si ridica din noroi banul de arama pe care calca toti" nu te lua tu dupa fraieri ca ajungi asemeni lor

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Sotia e imuna la "agiazma" si la tot ce e divin in lumea asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Danutza27):

Se scrie "mana", nu "mina", agramato.

| Danutza27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu scriu pe stil vechi fraierule

| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru nesuferit):

Misto, mai bine decat vampir.
@Danutza27
Sa inteleg ca stilul vechi e acelasi lucru cu a fi agramat?

| DND a răspuns:

"Iisus" se scrie cu 2 de "i", cu un singur "i" isus inseamna "magar" ...deci te cred esti isus.laughing

| Minks a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu ai dreptate, e acceptata si forma asta. Cat despre raspunsurile Danutzei, ca de obicei. Multe, proaste, pe langa subiect, dar amuzante.

| gaby37 a răspuns (pentru nesuferit):

Du-te ma deaicia ca daca tragi un fum de tigara te ineci

| nesuferit explică (pentru gaby37):

Daca nu raspunzi la intrebare dc faci SPAm aiurea si fara rost?

| gaby37 a răspuns (pentru nesuferit):

Zau
pai vii tu pe aicia ba ratatule si pui o intrebare cretina

| gaby37 a răspuns:

Cine vorbe sclavu sclavilor

| Viki20 a răspuns:

Nu, as spune ca esti un drogat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala esti tu? ai grija, curaj.sa nu te sinucizi.iti vei reveni. poate vei si regreta ce spui pe aici.dar mai e pana acolo.

| Cristianne a răspuns:

Să înțeleeg că ești ateu,hă? Uuu *strigă în spate*Mai avem unuul printre noi,oameni CU viitor.

Așa, trecând la subiect, păăăi nu știu dacă te-aș crede sau nu.

| evostyle7 a răspuns:

Baga juma` de g intr-un cui si doar o fasie de tutun, apoi is curios, in afara de panica maxima ce puteri supranaturale mai ai.

| costis a răspuns:

Prima data vezi sa nu-ti cada gogosarii. Apoi, daca fumezi un joint, cred ca poti sa razi si sa partzai in acelasi timp. Cam pe aici cred ca sunt "puterile" tale.

| HotChoclate a răspuns (pentru nesuferit):

Ce aroganta?laughing Fii serios.Ai pus o intrebare la misto. Daca tu nu crezi in Dumnezeu respecta-i pe cei care cred.

| DomGoe a răspuns:

Sa stii ca e un pare pacat daca faci blasfemie mai ales cu Domnul Nostri IIsus Hristos

| DomGoe a răspuns:

Sa stii ca e un pare pacat daca faci blasfemie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.TPU.ro/utilizator/aiuuk
Te dai drept el si te indoiesti de puterile lui? Muri ti-ar pantofu'!

| nesuferit explică (pentru DomGoe):

Poate dumnezeu ma va ierta pentru acest pacat, iar daca nu o va face, putin imi pasa.

| DomGoe a răspuns (pentru nesuferit):

Totusi e Tatal Tau si char (cu toate ca nu te cred) esti IIsus te poate distruge

| Ecea a răspuns:

Ciudat,eu cand fumez abia vad prezentul, viitorul si trecutul habar nu am.

| ionutzul31 a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorEu daca fumez is mai ceva ca tine laughing