| nesuferit a întrebat:

Daca v-as spune ca eu sunt Isus m-ati crede? Adaug faptul ca am puteri supranaturale, adesea dupa ce fumez un joint incep sa vorbesc cu obiectele din jurul meu, si pot vedea viitorul cat si prezentul.
Dumnezeu fie cu voi!

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Isus va veni in toata slava Lui, si de data aceasta va fi judecator.Toti vor ingenunchea in fata Lui, pentru ca este Domnul Domnilor!

166 răspunsuri:
| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Sunt Indignat De reactia crestinilor, dar sincer sa fiu nici nu ma asteptam la mai mult. La judecata de apoi iti voi arata doar degetul din mijloc.

| nesuferit explică (pentru DreamAutopsy):

Mai am vreo 2g, ce zici mai fac unu sa il fumam in 2?

| Danutza27 a răspuns (pentru BogdyBogdan):

Vezi ma ca te prinde tactu la calculator si sa nu te miri de ce aia luat bataie, joacate cu trenuletul electric su sa faci ca locomotiva prin casa

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Ma ai si tu dreptate ca poate fi interpretat si altfel, storc eu mintea si gasesc in Biblie cu magarul care vorbea cu glas omenesc oi fi tu ala pe aici pe TPU, Mare este minunea lui Dumnezeu dar nici chestia asta nu merge ca ma uit la avatarul tau si tu stai in 2 copite ala statea pe 4.

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

Ma tu oi fi aia care o ducea tasu la Biserica cu lantul sa ii faca Sf Molifta si ai scapat ca ai rupt la ntul ca era chinezarie? Am inteles ca se mai atirnase si golanul de lant asta nu o fi tocmai autorul postului asta idiot.Luati voi doi separat sunteti,, fara pereche daca va pun impreuna sunteti,, gramada. Bine spunea bunica "maica ce se aseamana se aduna"

| Danutza27 a răspuns (pentru EmaS):

Ema pai tu ai uitat postul cu d-ra pe care o ducea tatal ei tiris ca pe porc la biserica si era legata cu lantul, asta cred ca este domnisoara respectiva, si ala care se atirna de lant este initiatorul topicului.Ce te tot miri atit leacul lor la bunicul in sat Sf Molifta, fezandati inainte de preacuviosii tarani

| DreamAutopsy a răspuns (pentru nesuferit):

Nu, nu-mi place să împart laughing

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

Uite si leacul la narozi ca tine.
Mare belea pe parintii tai sa aiba asa nestemata la usa casei
Ma maninca pielea si povestesc pe forum TPU, cum ii rinduieste in sat la bunicu pe cei indraciti am explicat si ritualul. Povestea incepe de aici :sunt contactata pe privat de multi parinti care ma intreaba daca are Parintele din sat Har de la Domnul sa rezolve si cu draci mai batrini ca uite zice unul "fiica mea este muncita rau de un "dimone" ".Re are satul si Parintele leac pentru toti Pai mai oameni buni sa vedeti necazul ma suna bunicul plin de uimire ca in sat vin parinti cu tot felul de "indraciti " si abia mai face fata Parintele La cazuri mai grave, mai cheama si Episcopul locului. Povestea de unul ca dupa Sf Molifta au iesit din el o ciurda de dracusori, ca fulgii din perna si ii alergau ciinii prin sat si le gaureu cojocul cu coltii.Ba si cotoiul lu bunicu a prins ceva dracusori mai mici dupa puterile lui.O sa zici dar ce treaba au ciinii la Sf Molifta Re pai cind ies dracii din musteriu si o rup de fuga prin sat, slobozesc si taranii ciinii sa ii prinda ca le maninca gainile din batatura

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

(25 Septembrie 2011 13:48 )
d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):
smug hai sa facem o nunta in cer laughing dar s-ar putea s-a cam fie furtuna pe pamant...stii u, eu sunt demon si tu issusoh go on

rau + bun =? =doi ratati

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Ai stricat toata distractia de pe intrabarea mea straight face

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Daca mai continui cu injurii s-ar putea sati arat eu cum se injura, asa ca ia-ti frustrarile si carate de aici.

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Intrebarea ta=WC in aer liber nu te supara ca vin mustele ca la,,, uite dau un inteligent sa nu zici ca sunt rea

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Poti sa raportezi daca vezi tu injurii dar eu am dat inteligent la o intrebare i...a

| FucktheSystem a răspuns:

Eu mereu zic că-s sfântă dar fraierii nu cred straight face

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Da dc nu crezi ca eu as fi isus? laughing

| nesuferit explică (pentru FucktheSystem):

Isus e cu tine, nu-ti fie teama de fraieri

| Danutza27 a răspuns (pentru nesuferit):

Pai am specificat ma inainte ca sunt prea multi isus si stau la rind la balamuc ca sunt falsi mai este unul si pe aici.eu zic sa faci tu tratamentul naturist ca nu recomand sa ajungi la bunicul in sat sa te remedieze taranii cu Parintele ca vii de acolo ca Molotovul dupa RK de la IRA (Intrep Rep Auto)

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Mai "catzea" si iti zic asa datorita imaginii de la avatarul tau. nu te mai lua de viitoru meu barbat ca iti dau o cruce s-o cari in spinare de ramai lipita de asfalt.fai asta unde scrie aici pe site-ul asta ca trebuie sa ne bagi religia pe gat? eu tin minte ca scria ceva in genul "critici constructive" si raspunsuri care sa ajute.eu nu vad cu ce ajuti tu.te-ai oferit cumva sa dai un joint sau o bee ca sa intri pe intrebarea asta? scuze moi "ingerasu peleului" dar si daca as fi aia care face spume daca intra in biserica cu ce rasa lu mamica ta te deranjeaza pe tine? te-am intrebat eu pe tine ceva? fai obsedato sa vezi ce rad eu de tine cand o sa vezi ca d-zeu nu exista si in schimb vei vedea un mare nimic dupa moartewinkingd-zeu a fost inventat doar ca sa poata sa va f... in c... preotii si sa puteti fi maniPulati si subjugati inteligentilor.hai pisdis intoarce si celalalt obraz cum zice iisus-vezi am scris cu 2i ca sa nu te insult mai rauhappy

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Te cred pe cuvand Isus iti ureaza Pace!

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

@d33utza003 "nu te mai lua de viitoru meu barbat"
@danutza27
umflalai

| d33utza003 a răspuns (pentru Danutza27):

Il umflu bitha mea happy daca il desumfli tu mai intaiwinking

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

Ce ma amuza crestinii astia, cum nu le convine ceva, imediat ajung la injurii, eu zic sa-ti schimbi religia, La satanisti am citit ceva gen daca te supara cineva DISTRUGE-L,

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Ma crezi ca sunt vampir si am 190 de ani?

| d33utza003 a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Ce super ar fi fost sa fihappy

| Danutza27 a răspuns (pentru d33utza003):

Of Doamne dar tuta esti pai daca veniti amindoi la bunicul in sat ca tot sunteti plini (umflati) de draci Clar ca dupa toata paranghelia care o trageti, o sa fiti desumflati. Deci ca sa inchei cu voi il pui pe tatal tau sa ma contacteze pe privat si ii spun unde sa va duca, Sa ia cu el si un ap de filmat sa puna filmul pe internet sa vada si astia de pe TPU ce trage sufletul vostru.

| nesuferit explică (pentru XxXBlackVampireXxX):

Cred ca esti sf gheorge calare pe un berbec cu un felinar in mana

| nesuferit explică (pentru Danutza27):

S-ar putea sa il transformam pe bunicu in ateu, daca imi iau nevasta si vin la el

| d33utza003 a răspuns (pentru nesuferit):

M-am uitat prin intrebarile tale si tocmai am recitit si eu cele 11 porunci sataniste:))
si sincera sa fiu nu inteleg cu ce drept comenteaza atat...pentru ca la rubrica scrie religie. iar crestinismul nu e singura religie. nu?

mesaj catre catelusa noastra si pentru ema[pe care o respect pentru ca chiar isi respecta religia nu ca catelusa]: http://ro.wikipedia.org/wiki/Religie verificati aici cate religii exista!:))

hai la un joint;)) fac cinste:P

Răspuns utilizator avertizat
| XxXBlackVampireXxX a răspuns (pentru nesuferit):

Si daca am o lanterana in mana si nu un felinar?
N-am cum sa fiu Gheorghe daca sunt fata.
@d33utza003
Da...