| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

Dumnezeu a creat omul dupa imaginea sa. Omul a evoluat din maimuta. In concluzie, Dumnezeu este o maimuta. E toata lumea multumita acu?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Ai cam incurcat borcanele.Pai ori e alba, ori e neagra.Ori evolutie, ori creatie!

183 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Elianna, nu am citit-o, insa intrebarile erau retorice. Imi e destul de clar care ar fi raspunsurile la intrebarile mele, doar ca unora de pe-aici li se pare ca extraterestrii ar fi povesti, dumnezo' e mare, sintem singuri in univers si pamintul e plat... sau pe-acolo pe undeva.winking

Elianna
| Elianna a răspuns (pentru KodrutZ):

Citeste-o! Eşti terenul propice pentru astfel de lectură! O să devină biblia ta! Te asigur! Vezi ca se gaseste si online.
http://www.cartiok.ro/......pre-viitor
In acestă carte se dau dovezi ale vizitelor extratereştrilor pe Terra.

| KodrutZ a răspuns (pentru Elianna):

Haha, nu am nevoie de nici o biblie. Am citit destul din domeniu, am vazut documentare, am tras concluzii. Oricum, intotdeauna un strop de cunostinte in plus nu strica, asa ca voi incerca sa imi fac timp sa arunc un ochi prin ea - multumesc mult pentru link!