| anonim_4396 a întrebat:

În ce se măsoară dragostea?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Dar dragostea nu se masoara, ci se simte.

196 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În cât de mult poţi renunţa la tine.O să inventez un iubimetru laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fizic? in marimea penisului.moral? in lungime.ani de convietuire.psihic? in consecventa si fidelitate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

are dreptate cineva ca dragostea se simte, cu cati mai multi cm cu atita o simti mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In lacrimi si suspine, in clipe in care dorul te cuprinde si simti ca incet mori pe dinauntru, in dovezi si fapte, si ca sa fiu un pic glumet ca fara asat nu pot, dragostea se masoara in wati, de ce? pai de cate ori wati ...si pina acum' e raspunsul umoristic, bineinteles

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In procente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In decibeli

| S3c0ndSh0t a răspuns:

Dragostea se simte in... prostie rolling on the floorlaughing

| emima a răspuns:

In kai puterelaughing glumeam se masoara in incredere si sentimente

| SMTHING a răspuns:

In emotii love struck

| kindness a răspuns:

Dragostea nu se masoara in nimic. insa daca vrei tu .in.bataile inimii pe care le ai atunci cand te indragostesti'

Răspuns utilizator avertizat
| mFlorian a răspuns:

In lucrurile la care renunti pentru a o oferii happy

| eL3cTr0 a răspuns:

In marime.

| ƳσʋAиdMɛ a răspuns:

In iubire!

| RandyOrtonRKO a răspuns:

Dragonstea se simnte si sar masura in limite

| NebunieLaSecunda a răspuns:

Dragostea este spatiul si timpul masurate cu inima!

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Dragostea e un sentiment aparte, el apare cand vrea inima, nu cand vrei tu, si nu se poate masura

| amicumms a răspuns:

Dragostea este un sentiment care nu se poate masura

| XutZu1997 a răspuns:

In sentimente.

| SloOpY a răspuns:

In sentimente

| elena999 a răspuns:

In a iubi si a fi iubit.

| AlexutsSsa96 a răspuns:

Dragostea nu se masOara:plove struck

| yuyubarbie19 a răspuns:

IN SENTIMENTE.In acei fluturasi cei simti cand vezi persoana iubita... Dragostea asta nu se masoara ci se simte si vine de la sine.

| monymonika a răspuns:

In onestitate, sinceritate, in ceea ce simte partenerul de viata despre tin, adica in sentimentewinking

| SwEeTgIrL_1752 a răspuns:

In km

| Mariana155 a răspuns:

In grade celsius rolling on the floor. Ce intrebare.

| cosmin_1969 a răspuns:

In sentimente

| rockmantic a răspuns:

In kilometri de dulce.

| marianastepan a răspuns:

In sentimente

| Raduku14 a răspuns:

Sincer, trebuie sa te lasi purtat de vad. nu snetimente, incredere emotii.etc. Totul vine de la sine. Nu se masoara. Dragostea. exista, dar doar se stie spune. nu exista cuvinte cum sa spui cum e. Nu exista cuvant pentru a spune ce este dragostea